Правила

Як і в будь-якому виді спорту, в нас існують певні правила поведінки.
Обладнання  – Вам видаєтся певний тип зброї та спорядження, які являються власністю клубу. Використання зброї в якості опорної палки, лопати, біти (або будь-якого іншого  ударного інструменту) клубом не вітається. Ви несете повну матеріальну відповідальність в разі поломки амуніції, якщо ця поломка виникла з  Вашої вини.
На полі «битви» не варто забувати, що Лазертаг – це, все-таки, всього лише гра, але відбувається вона в реальному часі, на реальній місцевості та з реальними людьми. Навколо Вас знаходиться територія з підвищеною небезпекою і можливістю травматизму. Падіння, зіштовхування, перевороти і т.д. цілком реальні та можуть спричинити шкоду Вашому здоров’ю.
УВАГА! Організатори не несуть відповідальність за будь-які ушкодження, отримані гравцями під час гри, в результаті неакуратної поведінки (падінь, зіштовхувань, спотикань).

Обов’язкові положення:

-          До гри не допускаються особи в стані алкогольного/наркотичного сп’яніння.

-          Гравцям заборонено проявляти агресію по відношенню до оточуючих, будь це гравці, глядачі, чи, тим більше, працівники міліції. У випадку контакту з останніми безвідмовно виконуйте всі виставлені вимоги і в жодному разі не направляйте на них зброю.

-          Гравці зобов’язані виконувати всі вимоги інструкторів.

-          Датчики враження одягаються лише поверху головного убору: або поверх наданої нами бандани, або особистого головного убору. Дане правило  виконується виключно з метою дотримання гігієни.

Загальні правила гри:

-          У грі одночасно можуть приймати участь не більше 10 чоловік.

-          Гра проходить по сценаріях, які визначаються інструктором, або вибираються Вами із запропонованих. Можливий варіант вибору Вашого сценарію із збереженням всіх правил клубу.

-          Гра починається ЛИШЕ після команди інструктора.

-          Нейтралізований гравець опускає зброю, піднімає руку догори і направляється до місця старту, де очікує початку нового раунду. Забороняється знаходження «вбитого» з недієздатною зброєю серед гравців.

-          Лазертаг – безконтактна гра, тому гравці не повинні входити в рукопашну, відбирати зброю противника, брати в полон.

-          Як і в реальному бою, Ви можете попадати в «Своїх», відповідно необхідно бути уважним на полі бою і дивитись на колір головних уборів.

-          На кожному виді зброї встановлені системи повідомлень про:

  1. попадання в Вас «противником» – зброя видає звуковий сигнал, а вібропов’язка на голові – легку вібрацію. При цьому зброя відключається на три секунди. Через три секунди  Ви знову почуєте звуковий сигнал, який повідомить Вас про те, що зброя готова до бою.
  2. перезарядку зброї – зброя подає звуковий сигнал і  відключається на три секунди, після проходження яких Ви знову почуєте звуковий сигнал, що сигналізує про готовність.
  3. індикатор життя – на зброї розташовані три світлодіоди, які сигналізують про кількості одиниць життя у гравця. Зелений світлодіод – Ваша броня в повному порядку, жовтий – від Вашої броні залишилось не більше 50%, червоний – Вам необхідно терміново виходити з лінії вогню і перечекати одну хвилину , протягом якої у Вас регенерується один клас броні (звичайно ж, якщо Вас не встигне «добити» противник).
  4. «смерть» гравця – зброя видає протяжний звуковий сигнал в супроводі з вібрацією пов’язки на голові та виключається.
  5. закінчення часу. Згідно визначеного сценарію та вибраної інструктором програми, на зброї виставляється час, по закінченні якого Ви, знову ж таки, почуєте протяжний звуковий сигнал і відбудеться автоматичне вимкнення зброї.

Наостанок декілька рекомендацій:

- Збираючись на гру, вибирайте одяг НЕ яскравих кольорів. Найкраще підійде камуфляж.

- Взуття повинне бути зручним для бігу по пересічній місцевості.

- Рукавички на руках зможуть надати Вам неоціненну послугу.